ПРЕМ’ЄР  

Житловий комплекс

Житловий комплекс
«ПРЕМ’ЄР»


Здача в експлуатацію - IІІ квартал 2022 року!


Якщо ви цінуєте комфорт, зручність та приватність, ЖК «ПРЕМ’ЄР» - ідеальний вибір!!!

Комплекс розташований у спокійній та тихій зоні Луцька (район вулиці Чернишевського), але, тим не менше, вас не турбуватимете проблема транспортної чи соціальної інфраструктури, адже усі важливі соціальні та розважальні об’єкти знаходяться на відстані пішої доступності.

планування

переваги

Прем’єр - це 52 одно-, дво- та трикімнатні квартири в 1-й черзі будівництва. Комплекс розташовується в межах міста Луцьк у екологічно чистому районі вулиці Чернишевського, а саме с. Зміїнець вул. Шкільна 4. Відстань від центру Луцька до місця будівництва становить 2 км або 5 хвилин транспортом.


Як завжди, забудовником враховано усі основні тенденції сучасного будівництва: будинки утепленні, встановлено 5-ти камерні вікна з енергозберігаючим напиленням, якісні броньовані двері, індивідуальне опалення, дитячі майданчики зі спеціальним резиновим покриттям.


Надійність підприємства, що підтверджено 60-літньою історією успішного будівництва, а також ідеальне співвідношення ціна-якість – основа вашого спокійного та комфортного майбутнього! 


Житловий комплекс має безліч переваг, але основними є :
- центральне водопостачання,
- центральна каналізація,
- індивідуальне опалення,
- якісні двері,
- європейські котли і ще безліч усього… 

Хід будівництва